Продукція > KYOCERA AVX > TCTOAL1A226M8R
TCTOAL1A226M8R
TCTOAL1A226M8R KYOCERA AVX
TCTO_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: AL- CASE / 226- CAP CODE / POLY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: AL
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AL- CASE / 226- CAP CODE / POLY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: AL, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TCTOAL1A226M8R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: AL
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V