Продукція > KYOCERA AVX > TCTOBL0E337M8R-2A1
TCTOBL0E337M8R-2A1
TCTOBL0E337M8R-2A1 KYOCERA AVX
TCTO_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BL- CASE / 337- CAP CODE / POLY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: BL
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 848 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BL- CASE / 337- CAP CODE / POLY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: BL, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: BL
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V