TCTOM1A335M8R
TCTOM1A335M8R KYOCERA AVX
tcto_m.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 3.3UF 10V 0603
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 3.3UF 10V 0603, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCTOM1A335M8R TCTOM1A335M8R Виробник : KYOCERA AVX tcto_m.pdf Description: CAP TANT POLY 3.3UF 10V 0603
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TCTOM1A335M8R TCTOM1A335M8R Виробник : KYOCERA AVX tcto_m.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10 VDC 3.3 uF 0603 2 0 % ESR=500 mOhms