TCTOP1A106M8R
TCTOP1A106M8R KYOCERA AVX
TCTO_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: P- CASE / 106- CAP CODE / POLY
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2210 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: P- CASE / 106- CAP CODE / POLY, Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TCTOP1A106M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TCTOP1A106M8R TCTOP1A106M8R Виробник : KYOCERA AVX TCTO_Series_DS.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10 VDC 10 uF 0805 20 % ESR=300 mOhms