TCTP0J336M8R
TCTP0J336M8R KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2784 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TCTP0J336M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCTP0J336M8R TCTP0J336M8R Виробник : KYOCERA AVX tct-series.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TCTP0J336M8R TCTP0J336M8R Виробник : KYOCERA AVX tct-series.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3 VDC 33 uF 0805 2 0 % ESR=4 mOhms