Продукція > KYOCERA AVX > TCTPL0G107M8R-V1
TCTPL0G107M8R-V1
TCTPL0G107M8R-V1 KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 1773 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.