TCTPL1A226M8R
TCTPL1A226M8R KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: PL
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: PL, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCTPL1A226M8R TCTPL1A226M8R Виробник : KYOCERA AVX tct-series.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10 VDC 22 uF 0805 20 % ESR=5 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TCTPL1A226M8R TCTPL1A226M8R Виробник : KYOCERA AVX tct-series.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: PL
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 6
TCTPL1A226M8R TCTPL1A226M8R Виробник : Rohm Semiconductor tct_pl-e.pdf Cap Tant Solid 22uF 10V PL CASE 20% (2 X 1.25 X 0.9mm) Inward L SMD 125°C T/R