TCTPL1C106M8R
TCTPL1C106M8R KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: PL
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 18000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: PL, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCTPL1C106M8R TCTPL1C106M8R Виробник : KYOCERA AVX tct-series.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: PL
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TCTPL1C106M8R TCTPL1C106M8R Виробник : KYOCERA AVX tct_series-3218634.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16 VDC 10 uF 0805 20 % ESR=6 mOhms