TD04-1006QRL HALO Electronics, Inc.
TD04-1006QRL.PDF
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: ISO MOD 10BASE-T 16P THT
Packaging: Tube
Inductance: 100µH
Size / Dimension: 0.810" L x 0.300" W (20.57mm x 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 10 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO MOD 10BASE-T 16P THT, Packaging: Tube, Inductance: 100µH, Size / Dimension: 0.810" L x 0.300" W (20.57mm x 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 10 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver, Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm).
Інші пропозиції TD04-1006QRL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TD04-1006QRL TD04-1006QRL Виробник : HALO Electronics TD04_1006QRL.PDF Audio Transformers / Signal Transformers 10BASE-T THT 16P 100uH 1:1 No Choke