TDB1016203
TDB1016203 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_300987.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 016uF 20% 203V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W
Написати відгук