TDB1125751
TDB1125751 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_16648693.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±20%
Features: Hybrid Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 125mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.344" (8.74mm)
Capacitance: 750 µF
Voltage - Rated: 125 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±20%, Features: Hybrid Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 125mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.344" (8.74mm), Capacitance: 750 µF, Voltage - Rated: 125 V.
Інші пропозиції TDB1125751
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDB1125751 TDB1125751 Виробник : Quantic Evans TDB_Datasheet_030721_300987.pdf Tantalum Capacitors - Wet 125uF 20% 751V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W