TDB5016104 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_16648693.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Tolerance: ±20%
Features: Hybrid Wet Tantalum
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.927" (23.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 mF
Voltage - Rated: 16 V
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Tolerance: ±20%, Features: Hybrid Wet Tantalum, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.927" (23.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 mF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції TDB5016104
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDB5016104 TDB5016104 Виробник : Quantic Evans TDB_Datasheet_030721_300987.pdf Tantalum Capacitors - Wet 016uF 20% 104V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W