TDB5125382 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_16648693.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Part Status: Active
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 125uF 20% 382V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W.
Інші пропозиції TDB5125382
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDB5125382 TDB5125382 Виробник : Quantic Evans TDB_Datasheet_030721_300987.pdf Tantalum Capacitors - Wet 125uF 20% 382V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W