TDCF160Y104X1GV001T
TDCF160Y104X1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0402
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.025" (0.64mm)
Capacitance: 0.1 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0402, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.025" (0.64mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDCF160Y104X1GV001T TDCF160Y104X1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0402
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF