TDCF500G6R8C1GV001T
TDCF500G6R8C1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
TDCF500G330J1GV001T
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.025" (0.64mm)
Capacitance: 6.8 pF
на замовлення 316 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±0.25pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.025" (0.64mm), Capacitance: 6.8 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDCF500G6R8C1GV001T TDCF500G6R8C1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. TDCF500G330J1GV001T Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 6.8 pF