TDCT251W223K1GV001E
TDCT251W223K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
tip-and-ring-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 0.022 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDCT251W223K1GV001E TDCT251W223K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tip-and-ring-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF