TDM-210NELF
TDM-210NELF HALO Electronics, Inc.
discrete-dc2dc-6pin15kv.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: ISO MOD MAX845 2C:1C X-TEMP 6P T
Packaging: Tube
Size / Dimension: 0.320" L x 0.280" W (8.13mm x 7.11mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: For DC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Isolated Buck Converters
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Chipset Manufacturer: Analog Devices, Inc
Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO MOD MAX845 2C:1C X-TEMP 6P T, Packaging: Tube, Size / Dimension: 0.320" L x 0.280" W (8.13mm x 7.11mm), Mounting Type: Through Hole, Type: For DC/DC Converters, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Isolated Buck Converters, Voltage - Isolation: 1500Vrms, Intended Chipset: MAX253, MAX845, MAX3535, MXL1535, Chipset Manufacturer: Analog Devices, Inc, Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm).
Інші пропозиції TDM-210NELF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDM-210NELF TDM-210NELF Виробник : HALO Electronics discrete-dc2dc-6pin15kv-520257.pdf Pulse Transformers ISO MOD THT 6pin 1.5kV 2CT:1CT 11Vus