Продукція > VISHAY > TDP16032672FUF
TDP16032672FUF
TDP16032672FUF Vishay
tdp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 26.7K Ohm 1% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TDP16032672FUF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDP16032672FUF TDP16032672FUF Виробник : Vishay tdp.pdf Res Thin Film NET 26.7K Ohm 1% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube