Продукція > VISHAY > TDPT14031002BUF
TDPT14031002BUF
TDPT14031002BUF Vishay
tdp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук