Продукція > VISHAY > TDPT16031002BUF
TDPT16031002BUF
TDPT16031002BUF Vishay
tdp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDPT16031002BUF TDPT16031002BUF Виробник : Vishay / Thin Film Resistor Networks & Arrays Dual-In-Line Thin Film Resistor 10kOhms, 0.1%, 1/10W, 100V
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TDPT16031002BUF TDPT16031002BUF Виробник : Vishay tdp.pdf Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube