Продукція > VISHAY > TDPT16032002BUF
TDPT16032002BUF
TDPT16032002BUF Vishay
tdp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 20K Ohm 0.1% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук