TDPT16032002DUF
TDPT16032002DUF Vishay Dale Thin Film
tdp.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: THIN FILM RES DUAL-IN-LINE THROU
Resistance (Ohms): 20k
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tube
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.755" L x 0.250" W (19.18mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-DIP
Height - Seated (Max): 0.190" (4.83mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.1%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Number of Resistors: 8
на замовлення 723 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THIN FILM RES DUAL-IN-LINE THROU, Resistance (Ohms): 20k, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tube, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.755" L x 0.250" W (19.18mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-DIP, Height - Seated (Max): 0.190" (4.83mm), Resistor Matching Ratio: ±0.1%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDPT16032002DUF TDPT16032002DUF Виробник : Vishay tdp.pdf Res Thin Film NET 20K Ohm 0.5% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube