Продукція > VISHAY > TDPT16032002FUF
TDPT16032002FUF
TDPT16032002FUF Vishay
tdp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 20K Ohm 1% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук