TDZ2V4JF
TDZ2V4JF Nexperia USA Inc.
TDZXJ_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 2.4V SOD323F
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 9897 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.4V SOD323F, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TDZ2V4JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDZ2V4JF TDZ2V4JF Виробник : Nexperia USA Inc. TDZXJ_SER.pdf Description: DIODE ZENER 2.4V SOD323F
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
TDZ2V4JF TDZ2V4JF Виробник : Nexperia TDZXJ_SER-1319599.pdf Zener Diodes TDZ2V4J/SOD2/REEL 13" Q1/T1 *S