TDZ5V6JF
TDZ5V6JF Nexperia USA Inc.
TDZXJ_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD323F
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 2.5 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 9853 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD323F, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 2.5 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TDZ5V6JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDZ5V6JF TDZ5V6JF Виробник : Nexperia USA Inc. TDZXJ_SER.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD323F
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW