TE1000B22RJ
TE1000B22RJ TE Connectivity Passive Product
product-1-1879453-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 22 OHM 5% 1000W
Power (Watts): 1000W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 11.811" L (60.00mm x 300.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Resistance: 22 Ohms
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - TE1000B22RJ - Widerstand, Lötfahne, 22 ohm, TE Series, 1 kW, ± 5%, Lötfahne, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: -, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 1kW, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 22ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: ± 440ppm/°C, Produktlänge: 300mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TE Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 225°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE1000B22RJ TE1000B22RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773453_2_E-726680.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 22 Ohms 1000W 440PPM
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TE1000B22RJ TE1000B22RJ Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 1468562.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - TE1000B22RJ - Widerstand, Lötfahne, 22 ohm, TE Series, 1 kW, ± 5%, Lötfahne
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 1kW
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 22ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: ± 440ppm/°C
Produktlänge: 300mm
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 225°C