TE2000B150RJ
TE2000B150RJ TE Connectivity Passive Product
product-2-1879456-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 150 OHM 5% 2000W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2000W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 150 Ohms
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 150 OHM 5% 2000W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 150 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE2000B150RJ TE2000B150RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy product-2-1879456-7.datasheet.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 2000W 150R 5% Bracket