TE2000B1K5J
TE2000B1K5J TE Connectivity / Holsworthy
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773453-2&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 2000W 1K5 5% Bracket
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 2000W, Power (Watts): 2000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Resistance: 1.5 kOhms.
Інші пропозиції TE2000B1K5J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE2000B1K5J TE2000B1K5J Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773453-2&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 2000W
Power (Watts): 2000W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Resistance: 1.5 kOhms