TE2000B33RJ
TE2000B33RJ TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_9_1773453_2_E-726685.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 2000W 33R 5% Bracket
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 33 OHM 5% 2000W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 33 Ohms.
Інші пропозиції TE2000B33RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE2000B33RJ TE2000B33RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-1879456-9.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 33 OHM 5% 2000W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2000W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 33 Ohms