TE2000B4R7J
TE2000B4R7J TE Connectivity Passive Product
product-1879456-9.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 2000W
Power (Watts): 2000W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Part Status: Active
Resistance: 4.7 Ohms
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 2000W, Power (Watts): 2000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 4.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE2000B4R7J TE2000B4R7J Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773453_2_E-734893.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 2000W 4R7 5% Bracket