TE200B100RJ
TE200B100RJ TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_9_1773453_2_E-727769.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 200W 100R 5% Bracket
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 200W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 200W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE200B100RJ TE200B100RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-1879447-5.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 200W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 200W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms