TE20A1202B01
TE20A1202B01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
TE20_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, DEMKO, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.5A
Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
на замовлення 129 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, DEMKO, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.