TE240A2451F01
TE240A2451F01 SL POWER / Advanced Energy
TE240-Datasheet.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 240W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.43" L x 4.25" W x 1.85" H (214.0mm x 108.0mm x 47.0mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 10A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Power (Watts): 240 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 240W, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.43" L x 4.25" W x 1.85" H (214.0mm x 108.0mm x 47.0mm), Voltage - Output: 24V, Output Connector: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 10A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Power (Watts): 240 W.
Інші пропозиції TE240A2451F01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE240A2451F01 TE240A2451F01 Виробник : Advanced Energy / SL Power TE240-Datasheet.pdf Desktop AC Adapters 240W 24V 10A C14 6pn Minifit plug
товару немає в наявності
TE240A2451F01 TE240A2451F01 Виробник : Condor / SL Power TE240_DS-1110815.pdf Desktop AC Adapters 240W 24V 10A C14 6pn Minifit plug
TE240A2451F01 TE240A2451F01 Виробник : SL Power TE240_DS-3398536.pdf Desktop AC Adapters 240W 24V 10A C14 6pn Minifit plug