TE2500B1K0J
TE2500B1K0J TE Connectivity Passive Product
product-3-1879457-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 1K OHM 5% 2500W
Power (Watts): 2500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 23.622" L (60.00mm x 600.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1K OHM 5% 2500W, Power (Watts): 2500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 23.622" L (60.00mm x 600.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 1 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE2500B1K0J TE2500B1K0J Виробник : TE Connectivity / Holsworthy product-3-1879457-7.datasheet.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 2500W 1K0 5% Bracket