TE2500B47RJ
TE2500B47RJ TE Connectivity Passive Product
product-2-1879457-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 2500W
Power (Watts): 2500W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 23.622" L (60.00mm x 600.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Resistance: 47 Ohms
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 2500W, Power (Watts): 2500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 23.622" L (60.00mm x 600.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Resistance: 47 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE2500B47RJ TE2500B47RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy product-2-1879457-1.datasheet.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 47 Ohms 2500W 440PPM