TE2500B4R7J
TE2500B4R7J TE Connectivity / Holsworthy
product-1879457-9.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 2500W 4R7 5% Bracket
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 2500W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 2.362" Dia x 23.622" L (60.00mm x 600.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Resistance: 4.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE2500B4R7J TE2500B4R7J Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1879457-9.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 2500W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2500W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 2.362" Dia x 23.622" L (60.00mm x 600.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Resistance: 4.7 Ohms