TE50B820RJ
TE50B820RJ TE Connectivity Passive Product
product-3-1879441-6.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.102" Dia x 4.016" L (28.00mm x 102.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Silicone Coated
Part Status: Active
Resistance: 820 Ohms
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.102" Dia x 4.016" L (28.00mm x 102.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 820 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE50B820RJ TE50B820RJ Виробник : TE Connectivity / AMP product-3-1879441-6.datasheet.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 50W 820R 5% Bracket