TEL 10-2410WI
TEL 10-2410WI TRACO Power
tel10wi_datasheet-3049806.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 9-36Vin 3.3Vout 2700mA DIP16 Iso
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: 3.3VDC/2.7A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TEL 10-2410WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEL 10-2410WI TEL 10-2410WI Виробник : Traco Power tel10wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 8.9W
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
TEL 10-2410WI TEL 10-2410WI Виробник : Traco Power tel10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: 3.3VDC/2.7A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт