TEL 10-2423WI
TEL 10-2423WI TRACO Power
tel10wi_datasheet-3049806.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 9-36Vin +/-15V +/-333mA DIP16 Iso
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 88°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 333mA, 333mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEL 10-2423WI TEL 10-2423WI Виробник : Traco Power tel10wi.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 88°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 333mA, 333mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TEL 10-2423WI TEL 10-2423WI Виробник : Traco Power tel10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: ±15VDC/±0.333A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+88 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт