TEL 10-4811WI
TEL 10-4811WI TRACO Power
tel10wi_datasheet-3049806.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 18-75Vin 5.1Vout 2000mA DIP16 Iso
на замовлення 246 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5.1V 10W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5.1V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEL 10-4811WI TEL 10-4811WI Виробник : Traco Power tel10wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 5.1V 10W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5.1V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TEL 10-4811WI Виробник : Traco Power tel10wi.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 5,1, Розм = 23,8 х 13,7 х 8,0 мм, Uвх (max), В = 75, Uвх (min), В = 18, ККД, % = 83, Р, Вт = 10, Тексп, °C = -40...+80, Iвих1, А = 2, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 1, Рів. пульс., мВ = 60,... Група товару:
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 130 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 10
TEL 10-4811WI TEL 10-4811WI Виробник : Traco Power tel10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 5.1VDC/2A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт