TEL 10-4815WI
TEL 10-4815WI Traco Power
tel10wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 24V 10W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 88°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 416mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 10W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 88°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 416mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEL 10-4815WI TEL 10-4815WI Виробник : TRACO Power tel10wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 10W 18-75Vin 24Vout 416mA DIP16 Iso
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TEL 10-4815WI TEL 10-4815WI Виробник : Traco Power tel10widatasheet.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 0.416A 10W 6-Pin Metal DIP
на замовлення 40 шт:
TEL 10-4815WI TEL 10-4815WI Виробник : Traco Power tel10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 24VDC/0.416A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+88 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт