TEL 10-4822WI
TEL 10-4822WI Traco Power
tel10wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±12VDC/±0.416A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+88 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TEL 10-4822WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEL 10-4822WI TEL 10-4822WI Виробник : TRACO Power tel10wi-datasheet-1324371.pdf Isolated DC/DC Converters 10W 18-75Vin +/-12V +/-416mA DIP16 Iso
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
TEL 10-4822WI TEL 10-4822WI Виробник : Traco Power tel10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±12VDC/±0.416A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+88 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт