TEL 12-2412WI
TEL 12-2412WI Traco Power
tel12wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: 12 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Features: Baseplate
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.8 kV
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR, Features: Baseplate, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.8 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEL 12-2412WI TEL 12-2412WI Виробник : TRACO Power tel12wi_datasheet-1921266.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-36Vin 12V 1A 12W DIP Iso
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TEL 12-2412WI TEL 12-2412WI Виробник : Traco Power tel12wi_datasheet.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: 12VDC/1A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт