TEL 12-2423WI
TEL 12-2423WI TRACO Power
tel12wi_datasheet-1921266.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-36Vin +/-15V 400mA 12W DIP Iso
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRACO POWER - TEL 12-2423WI - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, ITE, 4:1, 12 W, 2 Ausgänge, 15 V, 400 mA, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 9V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: 400mA, rohsCompliant: YES, Höhe: 10.2mm, Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V, Tiefe: 23.8mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Breite: 13.7mm, usEccn: EAR99, Isolationsspannung: 1.5kV, DC-Eingangsspannung, max.: 36V, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -15V, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 400mA, Ausgangsleistung, max.: 12W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Baseplate
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 400mA, 400mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.8 kV
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TEL 12-2423WI TEL 12-2423WI Виробник : TRACO POWER 3999199.pdf Description: TRACO POWER - TEL 12-2423WI - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, ITE, 4:1, 12 W, 2 Ausgänge, 15 V, 400 mA
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 9V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: 400mA
rohsCompliant: YES
Höhe: 10.2mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 23.8mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Breite: 13.7mm
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 1.5kV
DC-Eingangsspannung, max.: 36V
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -15V
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 400mA
Ausgangsleistung, max.: 12W
товару немає в наявності
TEL 12-2423WI TEL 12-2423WI Виробник : Traco Power tel12wi_datasheet.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: ±15VDC/±0.4A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт