TEL 12-4815WI
TEL 12-4815WI Traco Power
tel12wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: 12 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Features: Baseplate
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.8 kV
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 12 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR, Features: Baseplate, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.8 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEL 12-4815WI TEL 12-4815WI Виробник : TRACO Power tel12wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 18-75Vin 24V 500mA 12W DIP Iso
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TEL 12-4815WI TEL 12-4815WI Виробник : TRACO POWER TEL12WI-DTE.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 12W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 24VDC; Iout: 500mA; DIP16
Type of converter: DC/DC
Power: 12W
Input voltage: 18...75V DC
Output voltage: 24V DC
Output current: 0.5A
Case: DIP16
Mounting: THT
Manufacturer series: TEL 12WI
Body dimensions: 23.8x10.2x13.7mm
Efficiency: 88%
Operating temperature: -40...85°C
Switching frequency: 480kHz
Protection: short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV
Number of outputs: 1
на замовлення 4 шт:
TEL 12-4815WI Виробник : Traco Power tel12wi.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 0.5A 12W 5-Pin DIP Module
на замовлення 4 шт:
TEL 12-4815WI TEL 12-4815WI Виробник : Traco Power tel12wi_datasheet.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 24VDC/0.5A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт