TEL 10-2411WI Traco Power
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 5.1V 10W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5.1V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRACO POWER - TEL10-2411WI - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, ITE, DIP, 4:1, 10 W, 1 Ausgang, 5.1 V, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 9V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Höhe: 8mm, Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V, Tiefe: 23.8mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, Breite: 13.7mm, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Fest, Isolationsspannung: 1.5kV, DC-Eingangsspannung, max.: 36V, DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: DIP, Ausgangsregelung: -, Produktpalette: TEL 10WI Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5.1V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2A, Eingangsverhältnis: 4:1, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 10W, SVHC: No SVHC (16-Jul-2019).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 9-36Vin 5.1Vout 2000mA DIP16 Iso |
на замовлення 208 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
на замовлення 23 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
DC/DC, 10W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: 5.1VDC/2A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шткількість в упаковці: 10 шт |
товару немає в наявності |
DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 5,1, Розм = 23,8 x 13,7 x 8,0 мм, Uвх (max), В = 36, Uвх (min), В = 9, ККД, % = 83, Р, Вт = 10, Тексп, °C = -40...+80, Iвих1, А = 2, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 1, Рів. пульс., мВ = 60,... Група товару: кількість в упаковці: 10 шт |