TEN 20-4812WI
TEN 20-4812WI Traco Power
ten20wi-datasheet.pdf
Виробник: Traco Power
DC/DC, 20W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 12V/1.67А, ізоляція 1500VDC, корпус 2`` x 1.6``, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 20W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 7-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції TEN 20-4812WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEN 20-4812WI TEN 20-4812WI Виробник : Traco Power ten20wi.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 20W
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 7-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
TEN 20-4812WI TEN 20-4812WI Виробник : TRACO Power ten20wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 20W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case