Продукція > TRACO > TEN10-4821
TEN10-4821 TRACO
Виробник: TRACO
WCB2-3
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-5V 10W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 1A, 1A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEN 10-4821
Код товару: 56022
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : TRACO ten10.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Потужність, W: 10 W
товару немає в наявності
Кількість Ціна
TEN 10-4821 TEN 10-4821 Виробник : Traco Power ten10-datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вход: 36-75 VDC, Выход: ±5V/±1А, изоляция 1500VDC, корпус 2`` x 1``, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
TEN 10-4821 TEN 10-4821 Виробник : Traco Power ten10.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 1A, 1A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
TEN 10-4821 TEN 10-4821 Виробник : TRACO Power ten10.pdf DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case