TEN 15-2422WI
TEN 15-2422WI TRACO
0900766b809132bbsds.pdf
Код товару: 33773
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: TRACO
Потужність, W: 15 W
Напр. вх., V: 9...36 V
Напр. вих.,VDC: +/-12 VDC
Макс. вих. струм: 625 mA
Корпус, габарити, мм: 50x25,4x10,2 mm
Температура, °C: -40...+85°C
Ізоляція, VDC: 1 kVDC
товару немає в наявності
очікується 10 шт:
10 шт - очікується
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEN 15-2422WI TEN 15-2422WI Виробник : Traco Power ten15wi_datasheet.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: ±12V/±625mА, ізоляція 1500VDC, корпус 2`` x 1``, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
TEN 15-2422WI TEN 15-2422WI Виробник : TRACO POWER 1763549.pdf Description: TRACO POWER - TEN 15-2422WI - Isolierter DC/DC-Wandler, PCB-Montage, 4:1-Eingang, Durchsteckmontage, 15W, 12V, 625mA, -12V, 625mA
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 9V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: 625mA
rohsCompliant: YES
Höhe: 10.2mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 50.8mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 2 Ausgänge
isCanonical: Y
Breite: 25.4mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 1.5kV
DC-Eingangsspannung, max.: 36V
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: DIP
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: TEN 15WI Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -12V
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 625mA
Eingangsverhältnis: 4:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 15W
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TEN 15-2422WI TEN 15-2422WI Виробник : Traco Power ten15wi.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Features: Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 625mA, 625mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
TEN 15-2422WI TEN 15-2422WI Виробник : TRACO Power ten15wi_datasheet-3049774.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case