TEN10-2423
Код товару: 117011
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEN 10-2423 TEN 10-2423 Виробник : Traco Power ten10-datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вход: 18-36 VDC, Выход: ±15V/±330mА, изоляция 1500VDC, корпус 2`` x 1``, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 27 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
TEN 10-2423 TEN 10-2423 Виробник : Traco Power ten10.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 330mA, 330mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 582 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TEN 10-2423 TEN 10-2423 Виробник : TRACO Power ten10.pdf DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case
на замовлення 27 шт:
TEN 10-2423 TEN 10-2423 Виробник : TRACO POWER ten10.pdf Description: TRACO POWER - TEN 10-2423 - Isolierter DC/DC-Wandler PCB-Montage, hohe Leistungsdichte, Durchsteckmontage, 10W, 15V, 330mA, -15V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 18V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: 330mA
rohsCompliant: YES
Höhe: 10.2mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 50.8mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 2 Ausgänge
isCanonical: Y
Breite: 25.4mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 1.5kV
DC-Eingangsspannung, max.: 36V
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: DIP
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: TEN 10 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -15V
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 330mA
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 10W